Перейти к содержанию
Mobile.UZ

Мобильный интернет


Рекомендуемые сообщения

Konstantin_SV, уже продали. Самое страшное в офисе тоже нету, когда будет тоже не знают.

Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
  • Ответов 144
  • Дата создания
  • Последний ответ

Лучшие авторы в теме

Лучшие авторы в теме

Изображения в теме

Попробуйте спросить о наличии телефонов через фейсбук. https://www.facebook.com/perfectum.uz когда себе брал - тоже пришлось ловить момент.

Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Konstantin_SV, спасибо вам.

Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Konstantin_SV, спасибо вам.

Да незачто.

Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
  • 1 год спустя...

Ребята у меня XIaomi Redmi 2. Работает Perfectum через  R-UIM. Но интернет не работает. какие настройки должен заполнено в точка доступа. Можно подробнее?

Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Ребята у меня XIaomi Redmi 2. Работает Perfectum через  R-UIM. Но интернет не работает. какие настройки должен заполнено в точка доступа. Можно подробнее?

В офис компании сходите - они сами настраивают.

Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

 

Ребята у меня XIaomi Redmi 2. Работает Perfectum через  R-UIM. Но интернет не работает. какие настройки должен заполнено в точка доступа. Можно подробнее?

В офис компании сходите - они сами настраивают.

 

Спасибо! Но я живу  в далеким кишлаке. Просто хотел сам настроит

Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

 

 

Ребята у меня XIaomi Redmi 2. Работает Perfectum через  R-UIM. Но интернет не работает. какие настройки должен заполнено в точка доступа. Можно подробнее?

 

В офис компании сходите - они сами настраивают.

Спасибо! Но я живу  в далеким кишлаке. Просто хотел сам настроит
Позвоните в справочную, может по телефону помогут настроить. (98) 1270077, 3051111, 077
Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
  • 9 месяцев спустя...

Перфектум техникларига хам тушунмадим. телфонимда интернет ишламаганлиги учун бош офисга бордим ва менга R-UIM эски янгисига алмаштиринг деб айтишди. алмаштирдим аммо ишламади. Уша ерда утирган техникка курсатдим. Телефонингизни радиомодулини алмаштириш керак ва бу 50 минг сум туради дейишди. Алмаштирмасдан чикиб кетдим. бугун худди уша бош офисдан яна битта огайним янги R-UIM карта олиб интернетни ишлатибди. Шунчаки кизикиш учун уни картасини олиб телефонимга куйсам интернет ишлади. Техникни гапи ёлгон булиб чикди. Хеч канакасига телефонимдаги радиомодулни алмаштириш керак эмас экан. хамма гап компанич карталарида экан. 

Илтимос русчани яхши биладиганла шу постимни русчага таржима килиб юборинглар. Балки ПМ техниклари укиб масала нимадалигини аниклашар.

Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
  • 3 года спустя...

Недавно подключилься в ПМ для того чтобы имеет нормальный интернет https://5mincredit.com.ua!

Фактический скорость как у диал-апа! Лично мне не соврем понравилься интернет от ПМ!

Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты



×
×
  • Создать...